שעונים, ואין זה משנה גם אם הם יוצרו ע"י חברות המותג הגדולות בעולם, עלולים באיזשהו שלב להתקלקל. אם זהו שעון יוקרה, הלב כואב במיוחד. תיקון שעונים הוא דבר שנעשה בשגרה וכעת כל שיש לעשות הוא לאתר חנות תכשיטים בעלת שם, כזו המעסיקה את העובדים המדויקים והקפדניים ביותר. כך יהיה מובטח לכם שעון שאמנם איננו חדש, אך מתפקד ונראה ככזה.

 

מקצועיות ואמינות

כאשר מוצאים כבר חברת תיקון שעונים, חשוב מאוד לבדוק מי עובד במעבדה וכיצד הוא מבצע את עבודתו. בכל זאת, אלה הם שעונים שעלותם מסתכמת בכמה אלפי דולרים, לעיתים מדובר בשעונים נדירים המיוצרים בסדרה מוגבלת, ואנחנו? לא ניתן להם לשכב במגירה.

 

דוגמא לשעוני יוקרה

לא מעט מותגים קיימים, הבולטים הם: רולקס, ברייטלינג, לונג'ין, מון בלאן, אומגה, פטק פיליפ, זניט, טודור, אוריס וישנם נוספים. אלה הם אינם רק שעוני יוקרה, תהליך הייצור שלהם מורכב, לעיתים אורך שנה, יש להכיר את המנגנונים השונים לפני תיקון שעונים, ולדעת בדיוק כיצד לטפל בהם. לא להתפשר על פחות מזה שכן אתם רוצים לקבל את השעון כפי שהיה לפני שהתקלקל.

 

היכן בדיוק מתקנים

תיקון שעונים ובמיוחד שעוני יוקרה, יש להפקיד בידי מקצוענים המתמחים בתיקון השעונים הללו, חשוב לבדוק שכבר בעבר תיקנו שעונים דומים, כל זאת תוך דיוק ומוקפדות, כך החנות תקנה לעצמה לקוח חדש, לקוח מרוצה יחזור שוב. כמו כן על עובדי המעבדה להכיר את כל החלקים המרכיבים את השעון, בהחלט יש להתמקצע בתחום.

 

סוגי תיקונים

תיקון שעונים מתבצע בשל שלל סיבות: רצועה קרועה, השעון איננו מראה את השעה הנכונה, החלפת בטריות, תיקון של מחוגי השעון, אטימתו מפני רטיבות, תיקון התאריכון, וישנם עוד טיפולים מורכבים.

 

מוזמנים לפנות אלינו עוד היום – תכשיטי שניידר.