אין צורך להכביר במילים ולכתוב כאן הרצאה על הנזקים שגורמות סיגריות לגוף. מידי שנה הולכים לעולם לא מעט מעשנים כבדים שחלו במחלות ריאה קשות. ובכל זאת, מי שרגיל לעשן, יודה גם שקשה לו מאוד להיגמל, זהו סוג של הרגל שקמים אתו בבוקר.

איך ניתן להיגמל בדרך גמישה?

אז להפסיק ביום אחד לעשן סיגריות זה כמעט בלתי אפשרי, אבל ישנן דרכי ביניים. אנו מתכוונים לסיגריה אלקטרונית עליה רובינו שמענו, היא נעשתה עם השנים יותר ויותר פופולארית ברחבי העולם.

כשאתם רוכשים אחת כזו, אתם בעצם ממשיכים לעשן, רק שכאן מדובר במכשיר אידוי, בתוכו נוזלי אידוי בשפע טעמים, יש בהם רמות ניקוטין שונות, אבל זוהי חצי מהדרך לגמילה.

דומה לסיגריה אבל לא סיגריה

אז מה זה בעצם סיגריה אלקטרונית? זהו מכשיר אידוי אליו מחדירים נוזל מילוי, קיימים מגוון רב של טעמים כגון תפוח, תפוז, אננס, מנטה, קפה בטעם שוקולד, קפה בטעם דובדבן, בטעם וניל ועוד.

האם סיגריה אלקטרונית היא ללא ניקוטין?

התשובה היא שלילית. בנוזלי האידוי קיים גם ניקוטין, לכן זוהי דרך מצוינת והדרגתית, לא קיצונית מידיי, להיגמל מסיגריות רגילות. בסופו של דבר ההתמכרות היא גם התנהגותית, במקום לעשן סיגריה רגילה על הבוקר לצד הקפה, מעשנים סיגריה אלקטרונית, והמציאות מצביעה על כך שגם אנשים שנחשבו למעשנים כבדים, יכולים לעבור לעשן סיגריה אלקטרונית, מה שמצמצם את הסיכויים לחלות במחלות ריאה כרוניות ואף סופניות.

מעשנים וכבר לא מכורים?

אם אתם רוכשים סיגריה אלקטרונית סימן הוא שאתם עושים מאמץ להתגבר על התמכרות של שנים. מכיוון שבנוזלי המילוי יש גם ניקוטין, הגמילה איננה כה מורכבת, הוא עדיין נספג בגוף אך בכמויות קטנות יותר, אין דרך יותר מומלצת כיום להיגמל מסיגריות. מידע נוסף באתר https://breezyclouds.com/