גם חולדות כמו עכברים, הן בין המכרסמים השנואים עלינו ביותר. הם מעוררים פחד, מזיקים, עלולים להפיץ מחלות, וחשוב לציין שאין לזלזל באינטליגנציה של חולדות, הן מתוחכמות, תמיד תמצאנה אוכל, והן יכולות להופיע בבית, בחצר, כל מקום בו קיים פוטנציאל לאתר מזון. אז מתי כדאי להזמין שירות של הדברת חולדות אצל עכברי העיר?

אין ניתן למגר את מכת החולדות ומתי?

בכל מקרה בו הופיעו חולדות בבית או בחצר, יש להזמין מדביר מקצועי בעל רישיון. לא פשוט להתפטר מחולדות כשאינכם יודעים מה לעשות ואינכם אנשי מקצוע, ולא לשכוח, חולדות עלולות לנשוך. למדביר כל האמצעים להדביר את החולדות.

גם הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא שימוש בחומרים טבעיים על מנת למנוע נזק לסביבה. חומרי הדברה כימיים הם גם מסוכנים יותר. על כל מקרה מדבירים מקצועיים יעשו את מיטב יכולתם בכדי לא להרעיל את האזור עם חומרים רעילים, וכיום תחום ההדברה הירוקה התפתח מאוד, חומרי ההדברה הירוקים גם אפקטיביים. אולם אך ורק מדביר מקצועי יכול לעשות זאת, יש לו את כל האמצעים.

כמה דברים שיש לדעת בקשר להדברת חולדות

לא חייבים לעשות שימוש בכימיקלים, מדביר מכרסמים מקצועי יודע גם כיצד לעשות שימוש בהדברה ירוקה שאינה מסוכנת לבני הבית או חיות מחמד. בקצרה, חומרי הדברה ירוקים אינם גורמים נזק לסביבה. והיה ותפנו לחברה מקצועית ורצינית, הם יגיעו אליכם גם באמצע הלילה על מנת לפטור את בעיית החולדות.

האם לחברה רישיון?

בדקו האם לחברת ההדברה יש רישיון. מדביר מקצועי ידע כיצד בדיוק לעשות שימוש בתרסיסים שונים, מה עוד שמדובר על חומרים שלעיתים יש לקבל את הרשות להשתמש בהם. לבסוף, פנו לחברה מקצועית שניתן לסמוך עליה, המדבירה נמלים, חולדות, עכברים, תיקנים ועוד.