אדריכלות ועיצוב פנים אלה שני מקצועות המחוברים אחד לשני. מדובר במקצועות מאתגרים, מעניינים, אשר שכר נאה לצדם.

במאמר זה נכתוב על איפה כדאי ללמוד אדריכלות ועיצוב פנים!

על הלימודים

בחירת לימודי אדריכלות ועיצוב פנים אלה הם שני מקצועות שיש להם ביקוש רב. חפשו מוסד לימודים בו מלמדים מורים מקצועיים, וותיקים עם ניסיון רב, כך גם הלימודים יהיו מעניינים יותר.

בסופו של דבר תהיו בעלי מקצוע איכותיים בעזרת הידע שתרכשו, תקבלו את כל הכלים הנדרשים לכם על מנת להיות אדריכלים ומעצבי פנים.

היכן תוכלו לעבוד?

אם אתם אנשי מקצוע מוצלחים ומיומנים, תוכלו למצוא עבודה במשרדי אדריכלות, אצל מעצבים, ולא רק, אם תירצו תוכלו גם לפתוח עסק משלכם.

מוסדות לימוד

במדינת ישראל לא מעט מוסדות לימוד שם תוכלו ללמוד אדריכלות ועיצוב פנים. באפשרותכם לבחור מוסד לימודים אשר שמו הולך לפניו, וייתכן שיש אחד כזה בסמוך למקום מגוריכם. באופן כללי קיימים מוסדות לימוד בכל רחבי הארץ.

קצת על המקצוע

כעת אתם וודאי רוצים לשאוב עוד מידע באשר לשני המקצועות הללו. אדריכלים ומעצבי פנים הם אלה שמתכננים בתים, עליהם בין היתר לתכנן את הבית גם מבחוץ, עליו להיות חלק אינטגרלי מהסביבה שלו.

עיצוב פנים

בנוסף, אין מדובר רק בתכנון חיצוני, אלא גם בעיצוב פנים הבית. יש לעצב את החללים, לחלק אותם נכון, וזה כולל גם בחירת רהיטים, בחירה של התאורה המתאימה לאופיו של הבית, כל מה שצריך הוא הכשרה.

התרשמות מעבודות קודמות

בכל אתר של אדריכלים ומעצבי פנים, תוכלו להתרשם מעבודות קודמות, לקרוא את סעיף האודות ולדעת היכן בדיוק הם למדו, וכך גם לבחור בצורה מושכלת את האדריכל.

> ראו כאן לדוגמה את אתר הבית של מעצבת הפנים המוכשרת מירב שדה!