לא מעט אנשים מוצאים את עצמם במצב, בו הם משלמים חיים שלמים על ביטוח סיעודי, אך כאשר מגיע רגע האמת, חברות הביטוח מתנערות מהם. חשוב להבין כי כל התחום של תביעות ביטוח סיעודי, נחשב למסובך ומסורבל יחסית, היות וישנם פרטים רבים שיש לתת עליהם את הדעת. רוב האנשים בטוחים כי ברגע האמת חברות הביטוח יתייצבו לצידם, אך בפועל, המצב נראה שונה לחלוטין. חברות הביטוח מנסות להתחמק מהתשלום, באמצעות מגוון רחב של תירוצים שונים. לכן יש צורך לפנות לעורך דין שמתמחה בתחום, על מנת לקבל את כל התנאים הסיעודיים המגיעים לכם. עורך הדין יוכל לייצג אתכם מול חברות הביטוח, ובמידת הצורך, אף להגיע לערכאות משפטיות, במטרה לספק לכם את כל הזכויות המגיעות לכם מחברת הביטוח.

 

מה ניתן לעשות על מנת לקבל את כל התנאים הסיעודיים?

כאמור, השלב הראשון יהיה לפנות לעורך דין שמתמחה בתחום, על מנת לקבל ייעוץ משפטי והבנה טובה יותר של המצב והנסיבות. חברות הביטוח נוטות לדחות את תביעות הסיעוד, מתוך הטענה כי המבוטח אינו עומד בתנאים הנדרשים על מנת להיחשב סיעודי. כמו כן, חברות הביטוח נוטות לא פעם לטעון כי המבוטח סבל מבעיות רפואיות שונות בטרם החתימה על הפוליסה, אך הוא לא הצהיר על כך באופן מלא בפני חברת הביטוח.

 

עורך דין איכותי ומנוסה שמתמחה בתחום, יוכל ללוות אתכם לכל אורך התהליך, במטרה לקבל את הזכויות המגיעות לכם מחברת הביטוח. חשוב להתייעץ עם עורך הדין כבר מהשלבים הראשונים, על מנת להימנע מטעויות שעלולות לפגוע בקבלת הפיצויים. כמו כן, עורך הדין יוכל להסביר לכל אחד את הזכויות שלו ואת דרך ההתנהלות הנכונה, וכמובן לייצג אתכם במשא ומתן מול חברת הביטוח.