סדנה להכנת נרות שבת וחג – כל היתרונות

ילדי ישראל הם לא כמו ילדים של שאר אומות העולם. הילדים מכל העולם לא קבלו את התורה ואת מצוותיה ואין להם שבת או חג. הם חיים את חייהם בשונה לגמרי מהעם היהודי. יש להם צרכים אחרים, יש להם עיסוקים אחרים לשעות הפנאי ועולם הערכים שלהם נסוב בעיקר סביב נימוסים בסיסיים וטקט אנושי נורמטיבי. הילד היהודי לעומת זאת חי חיים אחרים. יש לו תורה, יש לו מצוות, יש לו הרבה כללים אשר על פיהם הוא אמור לנהוג.

אז לא כל ילד זכה לגדול במשפחה שומרת מסורת ומקפידה על התורה והמצוות. ילדים כאלה עשויים למצוא את עצמם חיים עם חסכים ועם חוסרים. בדיוק לשם כך אנחנו מציעים סדנה להכנת נרות שבת וחג. זאת לצד מגוון גדול של סדנאות ממגוון סוגים ובמגוון גדול של נושאים שונים ומגוונים. למעשה אנחנו מקיפים את כל חגי ישראל כעל כל מה שיש באותם החגים. זה כולל אתת המצוות השונות הקשורות לכל חג וחג כאשר בסדנאות שאנחנו מקיימים אנחנו גם לומדים על החגים הללו ועל המנהגים והמצוות הקשורות לאותם החגים. מעבר לכך אנחנו גם מכינים יחד עם הילדים את האביזרים ואת תשמישי הקדושה הקשורים לאותם החגים.

סדנה להכנת נרות שבת וחג – למה זה כל כך כדאי?

אנחנו מציעים לכל ילד יהודי להשתתף באחת מאותן סדנאות שלנו, כמו סדנה להכנת נרות שבת וחג או סדנאות להכנת חנוכיה, על מנת לחבר אותם לשבת ולחג.  כאשר הילד משתתף באותה סדנה להכנת נרות שבת וחג, הוא לומד להעריך את רגע הדלקת הנרות של השבת והחג והוא יתחבר אליו הרבה יותר. זאת מעבר לידע שהוא רוכש בנושא. זה לכשעצמו דבר מבורך.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מכנסי עבודה

מכנסי עבודה

ניתן למצוא מכנסי עבודה במבחר גדול של גזרות, מסוגי בד שונים ובמגוון סגנונות וצבעים. הסיבה לכך פשוטה מאוד – כדי שניתן יהיה לענות על הצורך

קרא עוד »