זה קצת מצחיק לעיתים. הרי עבור כל כך הרבה דברים בחיים שלנו עברנו הכשרה מקיפה, נכון? הרי אף אחד לא שלח אותנו פשוט למטוח וציפה שנירה בלי שום בעיה בפעם הראשונה בטירונות. אף אחד לא שלח אותנו פשוט לעלות על ההגה ולהתחיל לנהוג ואף אחד לא ציפה שנדע איך חוצים כביש לבד בפעם הראשונה. אנחנו תמיד למדנו לפני כל אירוע משמעותי בחיים שלנו. במקרים רבים היינו צריכים לקבל רישיון ואסמכה כדי לעסוק במה שאנחנו עוסקים. אבל יש תחום אחד בו אף אחד לא עובר הכשרה, התחום הקשה בעולם, הורות. 

להיות הורה זה כל כך קשה. לספק את הצרכים של יצור חי מסביב לשעון. את צרכיו הפיזיים, הנפשיים, הרוחניים. כל זה כשאנחנו נפגשים בכל יום מחדש עם בני דמותנו, אלו שירשו מאיתנו את כל התכונות שאנחנו אוהבים ובעיקר פחות אוהבים בעצמנו. להיות הורים זו משימה לכל החיים וזה מה שהרבה פעמים כדאי ללמוד כדי לעשות אותו טוב יותר. 

מה תלמדו לאורך התהליך 

התהליך של סדנת הורים יאפשר לכם לקבל כלים שיתנו לכם את הכוח להיות ההורים שאתם רוצים להיות. אנחנו כמובן לא נוכל לפתור את כל בעיות החיים שלכם ואנחנו לא נוכל לשנות את יוקר המחיה או להפוך את הילדים שלכם לפחות דורשים. אבל אנחנו כן נוכל לתת לכם את הכלים לנהל את כל האופרציה המורכבת הזו בצורה טובה יותר בעיקר עבורכם. 

אנחנו מאמינים כי בכל אחד יש את הכלים להיות הורה טוב יותר, אנחנו מאמינים שכל אחד צריך הדרכה ושיקוף מהצד לרגע, לדברים אותם הוא עושה. אנחנו היינו שמחים להעביר את הכלים הללו הלאה. לכל שאלה אנחנו כאן. 

אולי יעניין אותך גם אימון זוגי