אתם מתחילים בקרוב קורס חדש? או שאולי אתם עומדים להירשם ללימודי אקדמאים? אם כך, כדאי שתדעו שאתם צריכים להשקיע לא רק בלימודים עצמכם אלא גם בשמירה על הבריאות שלכם. אחד מהדברים שמאפיינים אנשים שלומדים, זה שהם יושבים שעות, בין אם זה מול מחשב, מחברת או מול ספר כזה או אחר. הישיבה הזאת עלולה לגרום לכאבי גב, צוואר וכתפיים, מה שמסביר מדוע רצוי לעשות משהו בנידון. יש חשיבות עליונה לישיבה נכונה בזמן הלימודים, כי אם לא תקפידו על הנושא הזה, מהר מאוד תתחילו להרגיש כאבים שימנעו מכם את היכולת לשבת שעות רבות וללמוד כפי שהייתם רוצים. 

 

מה אפשר לעשות בנידון? 

כאשר מדברים על ישיבה נכונה בזמן לימודים, אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון, זה את המודעות. כלומר, אם תהיו מודעים לחשיבות של העניין הזה תוכלו לעשות משהו בנידון ולשמור על בריאותכם. שנית, רצוי מאוד להשקיע ולקנות כיסא מתאים, כי אתם לא תאמינו עד כמה כיסא מתאים יוכל לעשות את ההבדל עבורכם. זה אומר שרצוי לרכוש כיסא שהוא גם אורתופדי וגם מודולארי, שכן שני המאפיינים האלה יהפכו אותו לנוח ובריא יותר. כמו כן, רצוי גם לבדוק שהכיסא מעניק לכם את התמיכה הכי טובה שיש לגב כי אחרת אתם פשוט עלולים לסבול מכך מאוד.
ישנם מגוון רחב של מקומות המספקים כיסאות לסטודנטים, כדאי לעשות חקר שוק!

 

החשיבות של הפסקות תנועה בלימודים  

זה לא משנה מה אתם לומדים או כמה שעות ביום אתם מקדישים לעניין הזה. מה שבטוח זה שרצוי מאוד לזכור גם לעשות הפסקות. בהפסקות מומלץ מאוד לזוז ולנוע כמה שיותר, כי הגוף שלכם זקוק לחילוץ עצמות מידי פעם. זה אפילו לא משנה בני כמה אתם, כי גם אם אתם צעירים ונדמה לכם שתוכלו להתמודד עם כל אתגר מבחינה פיזית, בסופו של דבר אתם עלולים לגלות שזה לא לגמרי כך. לכן רצוי כבר עכשיו להתרגל ללמוד אך לעשות גם הפסקות באמצע, פשוט כי זה חשוב וזה יעשה לגוף שלכם רק טוב. אין סיבה לסבול תוך כדי הלימודים ולכן כדאי לפעול בכל הטכניקות הקיימות כדי לשמור על הגב, על הכתפיים וגם על הצוואר.
ספייסבוק מספקת מגוון רחב של רהיטים למוסדות חינוך ולבית,

מוזמנים להיכנס ולבחור.