ציוד לאירועים להשכרה הוא בעצם תחום שלם אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות, בעקבות העובדה שעוד ועוד אנשים בוחרים לתכנן, לארגן ולהפיק את האירועים שלהם בעצמם. בשונה מאירוע המתקיים באולם או גן אירועים, כשאנו בוחרים להפיק חתונה בחיק הטבע, בת מצווה בחצר ביתנו או מסיבת שחרור בפארק, עלינו לדאוג לכל הציוד בעצמנו. ניתן לחלק ציוד לאירועים להשכרה לכמה קטגוריות עיקריות.

 

פתרונות הצללה, קירור וחימום

בהתאם לעונה בשנה שבה בחרתם להפיק את האירוע שלכם, תוכלו להזמין מחברה המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים מגוון רחב פתרונות הצללה, פתרונות קירור וחימום. למשל, אם האירוע שלכם מתקיים על חום הים או באזור פתוח אחר בעונת האביב או הקיץ, כדאי לכם לחשוב על שמשיות או אפילו אוהל הצללה. בנוסף ניתן לשלב באירוע מזגנים ניידים, מאווררים, תנורים, פטריות חימום, כרבוליות לאורחים ועוד.

 

כלי הגשה להשכרה

אין אירוע בלי כלים. הכוונה כאן לכל מה שקשור להגשת המנות בין אם זה צלחות לראשונות, עיקריות, מרק וקינוחים, סכו“ם לסוגיו השונים, כוסות לשתיה קלה, כוסות יין, כוסות לשתייה חריפה וכוסות לקפה ותה.

 

פתרונות טקסטיל

בקטגוריה זו נכללים מוצרים כמו מפות לעיצוב השולחנות, מפיות, כריות לדקורציה, פתרונות לעיצוב האירוע ועוד.

 

מערכות ישיבה, שולחנות וכסאות

היום ניתן לבחור מבין קשת רחבה של ריהוט הן במטרה לאפשר לאורחים שלנו לשבת בנוחות והן בכדי לשפר את המראה העיצובי בהתאם לקונספט שבחרנו עבור האירוע שלנו. מערכות ישיבה נמוכות הכוללות ספסלי זולה ושולחן תואם, שולחנות בר עם כסאות גבוהים, כסאות מתקפלים, שולחנות קפה וכסאות פלסטיק לאירועים מרובי משתתפים.

 

לסיכום האופציה להזמין ציוד לאירועים להשכרה מסייעת לנו בתהליך ההתארגנות והופכת את החלל למעוצב, ייחודי המשרת את כל הצרכים שלנו ושל האורחים.