במשך השנים האחרונות, פותחו לא מעט שיטות לטיפול בנשירת שיער והתקרחות. מאחר ויש לא מעט מטופלים אשר מתמודדים עם בעיה זו, בפרט צעירים אשר נאלצים לראות כיצד השיער השופע שלהם נעלם ובמקומו יש קרחות חלקות בקרקפת, אז היה צורך למצוא שיטות שונות להשתלת שיער. 

בעיקרון טיפול בנשירת שיער התבצע מאז ומתמיד, באמצעות תכשירים שנועד למנוע את הנשירה. הבעיה שזו לא היתה שיטה מספיק פרקטית ואיכותית לאורך זמן. לכן נוצרו שיטות הרבה יותר מתקדמות, כאשר חלקן מתבצעות בישראל אצל לא מעט רופאים שמתמחים בכך, חלקן מתבצעות במסגרת טיפולי השתלת שיער DHI במרפאות בטורקיה, שנחשבות מקצועיות ואיכותיות מאוד. 

אחד מסוגי הטיפולים הוא DHI. מדובר על שיטה ייחודית אשר במסגרת אנחנו יכולים לראות את הרופא מטעין את המזרק בעזרתו הוא משתיל שיער, בשתלי שיער אותם הוא משתיל בנקודות החלקות והריקות בקרקפת. חשוב לציין, שיטה זו כמו שיטות אחרות דורשות אבחון מקדים לפני שניגשים לפעולה. 

מדוע שיטה זו עדיפה על שיטות אחרות?

ההסבר לכך הוא פשוט. להבדיל משיטות אחרות, שיטה זו מאפשרת השתלת כל הזקיקים בבת אחת באזור מסוים, וכן היא לא דורשת מהרופא לגלח את המקום. אפשר להשאיר אותו כמו שהוא, ולהשתיל עליו את השיער המיועד להשתלה. כמו כן, שיטה זו להבדיל משיטות השתלת שיער אחרות, אינן דורשות פתיחה של תעלות השיער מה שיכול לחסוך הרבה מאוד זמן וטרחה. 

בסופו של דבר, מדובר בשיטה מאוד יעילה, נוחה ובטוחה. זו הסיבה שהרבה מאוד רופאים בוחרים להציג ולהשתמש בה, וכן הרבה מאוד מטופלים בוחרים לעבור

השתלות שיער באמצעות שיטה זו, בין אם זה בישראל ובין אם זה בטורקיה.