המאמר באדיבות https://www.omegadry.co.il

רטיבות בשכבות שמתחת לרצפות הבית היא אירוע מטריד ומזיק מאוד. כי הרטיבות הכלואה שם בשכבות המדוברות עלולה להתבטא בנימי מים שיטפסו על הקירות. הרטיבות עלולה להתפתח לריחות לא נעימים של עובש ולטחב שהולך ומטריד את יושבי הבית או משתמשי המבנה. במידה והתרחשה הצפה או נזילה באזור התת רצפתי אין מנוס כי אם לבצע ייבוש מקצועי וממוקד מאוד.

חצץ רטוב וייבוש מקצועי 

צנרת שמתפוצצת מתחת למרצפות המבנה הם גורם מרכזי לרטיבות בשכבות שמתחת לרצפות. מדובר על מים שמציפים את האזור וגורמים לחצץ ולחול שמתחת לריצוף להיות רטובים. הבעיה מתחילה בכך שרטיבות הזו לא יכולה להתייבש מאליה בצורה טבעית, מסיבה פשוטה שאין במקום הזה אוויר וחום. המקום האטום הזה מביא לכך שהרטיבות נשארת ומתפתחת, היא חודרת לשכבות עמוקות יותר ומצריכה התערבות מקצועית. החצץ הרטוב לא יתייבש אם לא נתערב בצורה פולשנית. אך האתגר לא פשוט כיוון שצריך כאן מכשור מקצועי חודרני שיצליח להגיע לשכבות הרטובות הללו.

ייבוש החצץ הרטוב באמצעות מכשור מתקדם

הייבוש היעיל יתבצע בעזרת מכשור מתקדם. מדובר על החדרת אויר חם אל תוך השכבות הרטובות, האוויר החם מפגיש את הרטיבות עם הסיכוי להתייבש בצורה נאותה. את הצינורות מחדירים דרך חורים קטנים שיוצרים אותם בפינות מסוימות במבנה, זאת שמצד אחד הם יאפשרו החדרת אוויר חם, אך מצד שני הם לא יהיו ניכרים לעין ולא יבלטו במקום לאחר סיום הייבוש. כדי שהמשימה תצליח ואכן תסתיים ללא נזקים כלל חשוב מאוד לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה בענף ייבוש חצץ רטוב. כך תסתיים המשימה באופן יעיל וטוב והחצץ הרטוב יחזור להיות יבש כפי שהיה וכפי שהוא צריך להיות באופן מהיר ויעיל.