אפליקציה לאייפון הוא מה שלעיתים נדמה כאילו יותר מסובך לפתח. מדובר על מערכת סגורה, כזו שצריך לדעת איך לדבר איתה. אנחנו לא נלאה אתכם במערכת היחסים המורכבת שבין מערכת אנרואיד ואפל ובכוחות החזקים שלא פעם מנהלים את השוק,אבל אנחנו כן נגיד כי מדובר על מה שלא צריך להרתיע אתכם, מה שאתם בהחלט יכולים לבחור להשקיע בו במידת הצורך. 

לפיתוח של אפליקציה אין מחיר קבוע

פיתוח אפליקציות הוא לא מה שיש לו מחיר קבוע. פיתוח של אפליקציה הוא מה שהרבה פעמים תלויים בו הרבה מאוד גורמים. אנחנו מדברים קודם כל על שרשרת ייצור ארוכה. בהתחלה אנחנו מדברים על תהליכים של אפיון אפליקציה ולאחר מכן על יצירה של אפליקציה לה אנחנו קוראים הרבה פעמים MVP . מדובר על אפליקציה ייעודית שהתפקיד שלה הוא לאפשר לנו להבין, בשלבים מוקדמים מי קהל היעד שלנו, מה בדיוק צריך להיות באפליקציה ועוד. הרבה פעמים מדובר על תהליך משמעותי וחשוב, שכן הוא מאפשר לנו ליצור אפליקציה טובה יותר וממוקדת אבל כמובן, מדובר על התהליך הראשון אמנם, אבל זה שעולה כמובן כסף. 

השלבים הבאים

בשלבים הבאים אנחנו נראה את תהליך היצור עולה מדרגה. החל מעיצוב וכלה ביצירה של מערכות מדויקות לצרכים שלכם. כמובן, שכאשר מדובר על מערכת המתאימה לאייפון, כלומר, למערכת של אפל, אנחנו צריכים לעשות שני דברים. הראשון הוא להתאים את האפליקציה למערכת הקיימת. בשלב השני, אנחנו צריכים להיות בטוחים שאנחנו מתאימים את האפליקציה גם לשינויים שעוד יגיעו. אחד המאפיינים של המערכות של אפל הוא עידכון גירסא לעיתים יחסית תכופות. כך שהאפליקציה צריכה להיות מותאמת גם לשינויים שעתידים להגיע. 

כל מקרה לגופו ואנחנו מציעים לכם לבוא ולהתייעץ עימנו בנוגע לפיתוח אפליקציה לאייפון!