כאשר בוחרים שעון זהב לגבר תמיד עולה העניין האלמנט של  התאמת השעון לצבע העור. קיים חשש ששעוני זהב לגברים מתאימים יותר לשחומי עור. זהב משתלב יפה על רקע שחום, ולכן גברים עם עור שחום נוטים להעדיף יותר שעוני זהב לעומת שעוני כסף. האמת היא שאין תשובה חד משמעית וקיימים סגנונות רבים של שעוני זהב לגברים שגם משולבים רצועות עור שמעדנות את נוכחות הזהב.

שילוב של  רצועת עור

שעון זהב עם רצועת עור יכול להתאים גם לשחומי עור וגם לבהירי עור, משום שניתן לשחק עם צבע הרצועה ולהתאימה לעיצוב הכולל של השעון ולצבע העור בהתאמה. גברים בהירי עור עונדים גם שעוני זהב. 

חשוב תמיד לבדוק את השעון על גוון העור הספציפי, ובאם מדובר על מתנה רצוי עד כמה שניתן למדוד את השעון על גוון העור שקרוב לזה של מקבל המתנה.

שעוני זהב בסגנון אחר

קיימים גם שעוני זהב לגברים בהם הזהב הוא לא דומיננטי אלא מהווה את מסגרת השעון. שעון זהב משולב משטחים בצבע שחור בוהק יכול מאוד להתאים ולהוות אופציה על פני שעון שכולו עשוי זהב. 

שעון זהב דיגיטלי הוא גם אופציה טובה לגברים שאוהבים שעוני יוקרה מזהב, וניתן לרכוש שעון כזה למי שמבקש לשדרג את המראה במהלך יום העבודה או בפגישות. להמשך קריאה בנושא שעונים בצבע זהב לגברים

מזג האוויר בישראל

בדקו האם השעון עמיד למים וללחות, וממה עשוי גוף השעון. מדובר בשני אלמנטים מאוד חשובים שמאוד משפיעים על איכות השעון והעמידות שלו לטווח הארוך. עדיף לרכוש שעון עמיד למים, ללחות ולרטיבות, בייחוד כאשר מדובר על מזג האוויר בישראל.

תוכלו למצוא בחנויות השונות מגוון רחב מאוד של שעונים. למידע בנושא רצועות עור לשעונים