מדפי מתכת הם מדפים בטיב מעולה המיועדים לחדרים בבית, מחסנים (ראו מדפים למחסן ביתי), משרדים, חנויות וכדומה. המטרה היא שיהיו אלו מדפים חזקים, בעלי אפשרות להעמסת ציוד עליהם בהתאם למשקל הרצוי.

מדפי מתכת 

המתכת הוא חומר איכותי ביותר ולכן הוא המתאים ביותר עבור הקמת שורה של מדפים לרוחב ולגובה. התכנון של מדפי מתכת מותאם לחדר או למרחב שבו הם אמורים להימצא. לאור העובדה שקיימים מדפי מתכת בשלל גדלים, אפשר לתכנן את המבנה של הסופר סלוט באופן מיטבי, כדי לנצל את כל השטח הקיים וליצור כמות גדולה ככל האפשר של שטחי אחסון.

תכנון סופר סלוט 

שלב החשיבה מתייחס לכמה פרמטרים, מהי כמות הפריטים שיש צורך להניח על המדפים העתידיים מהו הרוחב הנדרש, כיוון שיש פריטים שהם קטנים או לחלופין פריטי ציוד שהם רחבים, מהו המבנה הגיאומטרי הקיים שבו אמור להימצא הסופר סלוט.

בהתאם לכך מתכננים את הצורה של המבנה, רוחבם של המדפים, כמות המדפים בכל טור על פי המרווח הרצוי ביניהם וכמות העמודים והזוויות שיש בהם צורך כדי להקים את המבנה ושיהיה יציב וחזק. 

כדי ליצור פונקציונליות מקסימלית ובהתאם לנראותו של המרחב, מקימים כמה שורות של מדפים, מבנה בצורת האות ר' או לחלופין מבנה בצורת האות ח'. 

אם יש במקום נישות ומעוניינים לנצל גם אותן, אפשר לצרף הזמנת מידוף גם לנישות הללו אם יש גישה נוחה אליהן. חשוב לוודא שאין חסימה של המדפים או של גורם אחר כמו לדוגמה מקרר, אשר עלולים להפריע לגישה הנוחה כדי לקחת פריטים מהמדפים. 

בחירה של מדפים 

חשוב לבחור באתר מדף פיקס Madafix מדפי מתכת איכותיים אשר תואמים את תו התקן כך שיוכלו לשאת משקל והם יוכלו לשרת את הלקוחות לאורך זמן.