אנחנו נוהגים לחשוב, שכל האנשים, צעירים ומבוגרים, מחזיקים ברשותם מכשירי סלולר חכמים ותוכניות לא מוגבלות לגלישה באינטרנט, תוכניות לא מוגבלות לשיחות והודעות. רוב האנשים באמת מחזיקים במכשירים ובתוכניות כאלו. אך לא כולם. 

ישנם לא מעט אנשים שבחרו להישאר עם מכשירים פחות חדשים וכן הם בוחרים לרכוש תוכניות סלולר מוגבלות, בין אם זה מבחינת גלישה באינטרנט ובין אם זה מבחינת שימושים אחרים, למשל שיחות והודעות. 

המגבלות הן על פי משך זמן או על פי כמות שיחות והודעות. הרעיון הוא, שלא יווצר מצב שמשלמים עבור שיחות והודעות בלי הפסקה, שלא לצורך. על פניו זה אמור להיות זול יותר. הכל שאלה כמובן איך התוכנית בנויה, האם היא לחודש או לשנה, מה היא כוללת וכיצד ניתן להיעזר בה. 

תוכנית כזו, למשל, מציעה חברת פרטנר באמצעות מה שמכונה ביג טוק (טוקמן). מכשיר סלולר שניתן לבצע בו טעינת טוקמן באופן חופשי ואז ליהנות מאופציות שונות, הן עבור גלישה באינטרנט, שיחות והודעות. כאמור ניתן להחליט האם השירות יפעל כל השנה או פר חודש. 

איך זה מתבצע בפועל

כל מי שרוצה, רוכש מכשיר של החברה ומתחבר לתוכנית ביג טוק. הוא מטעין את הכרטיס שעומד לרשותו (קראו על טעינת ביג טוק פרטנר), דרך אתר האינטרנט של החברה, וכך הוא יכול לבחור באילו אמצעים להשתמש, מה בדיוק תכיל התוכנית, בין אם מדובר בשיחות, הודעות, גלישה ועוד. 

התוכנית מתחילה מסכום כסף מסוים והיא מוגבלת עד סכום מסוים. כל לקוח יכול לבחור מה רלוונטי עבורו. ברגע שהתוכנית מסתיימת הוא יכול לעבור לתוכנית אחרת, כלומר הוא לא מחויב לתוכנית ספציפית אלא יכול להחליט האם להטעין את הכרטיס במספרים ונתונים אחרים, כך הוא ייהנה מאופציות נוספות.