אם אתם בני 60 ומעלה ומעוניינים לקנות עוד נכס בבעלותכם, קיימת אפשרות נוחה לעשות זאת ועליה נביא במאמר חשוב זה. נלמד מהי משכנתא הפוכה ואיך היא יכולה לעשות לכם את החיים לקלים הרבה יותר.

משכנתא הפוכה

אנשים בני 60 פלוס, יכולים לקחת משכנתא הפוכה באתר פרץ פיננסים. לא רק הם, אלה כל אדם שיש ברשותו נכס משמעותי, יוכל לעשות זאת. אז מה זה אומר ולמה כדאי לכם לבנות אותה עם גורם פנסיוני בכיר לקבלת ההלוואה המשתלמת ביותר?

הלוואה או משכנתא הפוכה, היא כזו שתתבקשו לשעבד נכס שקיים בבעלותכם ולשעבד אותו עבור הגוף המלווה. 

במילים אחרות; אם יש לכם בית ואתם מעוניינים במשכנתא לקניית בית נוסף, תוכלו לשעבד את הבית הקיים לבנק ולקבל תמורת השעבוד סכום כסף שאיתו תוכלו לרכוש בית נוסף.

משכנתא משתלמת לגיל מבוגר

הבית שלכם יכול להיות הגורם המשמעותי שייתן לכם את המשכנתא הבאה שלכם. אז איך עושים את זה? ובכן, הבנק, ימשכן את הבית שלכם או חלק מסוים ממנו אליו, וכך תוכלו לקבל את ההלוואה שתביא לכם יכולת קניית בית או נכס נוספים.

זוהי בהחלט שיטה משתלמת ביותר לעשות את הדברים ולרכוש בית נוסף. מעבר לזה, בצורת הלוואה כזו, לא תצטרכו לקחת הלוואה עם החזרים גבוהים ולהנות מהלוואה בתנאים הנוחים והמשתלמים ביותר.

למי זה מתאים?

משכנתא הפוכה של פרץ פיננסים, מתאימה בעיקר לאנשים מבוגרים שעברו את גיל ה- 60. זו הדרך המומלצת על ידי הבנקים לקחת עוד הלוואה ומבלי שתצטרכו להביא סכום ראשוני.

זוהי, כמובן, ההלוואה הנוחה והמשתלמת ביותר לכל גיל אך היא ניתנת לביצוע בעיקר לאנשים בגיל מבוגר יותר, שיכולת ההחזר שלכם לא תמיד גבוהה כשהיו צעירים.