כשאת מתחילה לתכנן את החתונה, יש המון שאלות והתלבטויות. איפה להתחתן, איזו שמלה לבחור, כמה אורחים להזמין וכן הלאה. די מהר מתברר כי ההוצאות נערמות ומכבידות. מבחינה אישית, מבחינה כלכלית וגם סביבתית, מאוד נכון כיום לבחור שמלות כלה יד שנייה. הרי בסופו של דבר, רוב השמלות מעוצבות על פי כמה דגמים מקובלים. נדירות השמלות לחתונה באמת נראות כמשהו חדש שלא נראה מעולם. ויש עוד בשורות הטובות – שמלות כלה יד שנייה הן הרבה יותר משתלמות ממה שאת חושבת. זו עובדה. 

שמלה יפה ליום אחד, יחיד ומיוחד 

יום החתונה הוא יום יחיד ומיוחד. יחד עם זאת, בסופו של דבר זה רק יום אחד. לא כל אחת רוצה לשלם עבור רכישה או אפילו השכרה של שמלה, במחיר של רהיט חדש או אפילו מחיר של ירח דבש יוקרתי. על מנת להיות מאושר ביום חתונתך, את בהחלט יכולה לחפש שמלות כלה יד שנייה, במחיר משתלם במיוחד. הרי בתמונות החתונה ובאלבום שלך, לא יהיה כתוב ליד התמונה "יד שניה". השמלה תיראה חדשה ויפה כמו כל אחת אחרת. 

אולי יעניין אותך גם לקרוא על הזמנות לחתונה >>>

אפילו המבחר גדול יותר ממה שאת חושבת 

מה שמעניין כיום, זה שהאינטרנט מאפשר לאנשים נגישות רבה להמוני פתרונות יד שניה. אפילו המבחר של שמלות כלה יד שנייה שתוכלו למצוא, ככל הנראה יפתיע אותך לטובה. כאשר המבחר גדול למדי, סביר להניח שלא תרגישי שאת צריכה להתפשר. תוכלו למצוא את השמלה היפה, בעיצוב שמתאים לך ובמחיר הרבה הרבה יותר נוח. תוכלו לנסות ולבדוק ולראות עיצובים כאלה ואחרים, להתייעץ עם אימא, אחות או חברה טובה ולבחור את מה שמתאים לך ביותר.