קבלו שאלה – תופים רגילים או תופים אלקטרוניים? אם אתם מתלבטים, המידע הבא יוכל לסייע לכם לקבל החלטה. לפניכם כל היתרונות של תופים אלקטרוניים ולמה הם כדאיים. 

שליטה מושלמת בעוצמת הסאונד 

תופים רגילים הם אחד הכלים הכי מרעישים, אם לא הכלי הרועש ביותר מבין הכלים שמפיקים סאונד אקוסטי. הם יכולים להפיק צליל חזק ביותר ולמעשה קשה מאוד באמצעים רגילים להנמיך את רמות הקול. לעומת זאת, תופים אלקטרוניים זה עולם אחר לגמרי. למתופף ישנה היכולת המדויקת לבחור את עוצמת הצליל. אפשר אף להשתמש בתופים עם אוזניות, כך שאין שום בעיה למשל להתאמן בלילה או לנגן בחדרים שאין בהם בידוד אקוסטי. כמו כן, תופים אלקטרוניים יכולים להיות אידיאליים גם לצרכי הקלטות ויצירת אפקטים עם פחות תיווך של מערכות נוספות, מגוון מיקרופונים. 

מנעד רחב של צלילים

יתרון חשוב ביותר של תופים אלקטרוניים טמון ביכולת של המתופף לבחור מגוון רחב של צלילים. בלחצה אחת על כפתור, אפשר לתופף וליצור עשרות ואפילו מאות סוגים של אפקטים לא רק של תופים אלא גם של כלי הקשה אחרים. מערכת אלקטרונית מאפשרת ליצור צלילים איכותיים, לשלל רחב של סגנונות כך שתוכלו ליצור הרבה יותר מגוון במוזיקה. 

להשיג באתר: https://www.sound-check.co.il/

ממשק ממוחשב בחיבור טבעי 

עוד יתרון עצום של תופים אלקטרוניים נובע מכך שאפשר לחבר אותם למחשב ולתוכנות קול ואפקטים ועריכת מוזיקה. חיבור מידי (MIDI) סטנדרטי ואפילו אפשרות לחיבור של כוננים נשלפים פותח עולם חסר גבולות של אפשרויות. הרבה יותר נקי ומדויק להקליט או להשתלב עם כלי נגינה אחרים במקביל (למשל פסנתר חשמלי). לסיום, חוויית התיפוף טבעית לחלוטין, מרגישה נכון ומתאימה לתרגול, לליווי, לתיפוף להנאה, להקלטות ולשיתופי פעולה מוזיקאליים.