השוואת ברי מים: לא רק המחיר – גם השירות חשוב

המים הינם מצרך קיומי חיוני וחשוב לשתות לפחות ליטר וחצי מים ביום בממוצע. בשל עובדה זו חשיבות הנגישות של המים בחיינו הולכת ועולה ולכן בבתים, משרדים ובתי עסק שונים תוכלו לראות בר מים פעיל המאפשר שתיית מים טריים ונקיים בזמינות מלאה במהלך היום.

 ברי המים עשויים להשתנות בין דגם אחד לאחר, בין חברה אחת לאחרת, בהתאם ליצרן, לפונקציות של הבר ואפילו לסוג ברי המים. יש כדי מים, יש בר מים עומד, יש ברי מים דיגיטליים קטנים המתיישבים על השיש במטבח ועוד. לכן יש לבצע השוואת ברי מים. לשם כך ניתן להעזר למשל באתר משתלם לי השוואת מחירים או באתר מוזילים

אילו פרמטרים עשויים להשתנות בין בר מים אחד לאחר?

  • סוג – האם אתם רוצים בר מים דיגיטלי? כדי מים על מתקן? בר המוציא גם מים קמים, גם קרים וגם סודה?
  • גודל ועיצוב – אלה עשויים להשפיע במידה ניכרת על המיקום ועל העובדה האם אנו רוצים מתקנים שכאלה בבית שלנו, היכן נוכל להציב אותם ועוד. 
  • תפוקה – כמה כוסות מים קרים ניתן להפיק בשעה? כמה כוסות מים חמים? באילו טמפרטורות? כמה זמן לוקח למי להתקרר שוב? וכו'
  • מחיר – מהי העלות החודשית? מכיוון שמדובר בהוצאה קבועה זה בהחלט עשוי להשתנות.

 

החשיבות של השירות בהשוואת ברי מים:

הזוג נחמני רכשו בר מים דיגיטלי חדש לביתם. העיצוב היה לטעמם והם הזמינו גם את המתקן בצבע המתאים להם ליתר העיצוב במטבח. הכול היה טוב ויפה עד שלאחר חודש לערך היו תקלות עם הוצאת המים מהמתקן וגם כשהם כבר יצאו הם לא היו קרים או חמים. משהו במנגנון של המתקן היה מקולקל. הם פנו אל החברה והתריעו על התקלה וזו אמרה שתשלח להם טכנאי. הזמן עבר והטכנאי לא הגיע. 

בכל שבוע הם צלצלו לדעת מה קורה עם הטכנאי ובכל פעם קבעו להם מועד חדש. לאחר 3 שבועות ללא מתקן מים פעיל הם עזבו את החברה ועברו לחברה אחרת. החברה הראשונה מרחה אותם שבועות רבים נוספים עד הניתוק ויצא להם לשלם כסף עבור זמן זה שהם לא קיבלו שירות ולא התשתמשו במתקן. אין ספק שלחברה הזו הם לא יחזרו ולא ימליצו עליה.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פריוריטי

מה זה פריוריטי?

פריוריטי היא אחת מהתוכנות העסקיות הפופולריות, הגמישות והנוחות ביותר לשימוש. אך זה לא מספיק על מנת להגדיר עד הסוף מה זה פריוריטי. בראש ובראשונה מדובר

קרא עוד »