המים הינם מצרך קיומי חיוני וחשוב לשתות לפחות ליטר וחצי מים ביום בממוצע. בשל עובדה זו חשיבות הנגישות של המים בחיינו הולכת ועולה ולכן בבתים, משרדים ובתי עסק שונים תוכלו לראות בר מים פעיל המאפשר שתיית מים טריים ונקיים בזמינות מלאה במהלך היום.

 ברי המים עשויים להשתנות בין דגם אחד לאחר, בין חברה אחת לאחרת, בהתאם ליצרן, לפונקציות של הבר ואפילו לסוג ברי המים. יש כדי מים, יש בר מים עומד, יש ברי מים דיגיטליים קטנים המתיישבים על השיש במטבח ועוד. לכן יש לבצע השוואת ברי מים. לשם כך ניתן להעזר למשל באתר משתלם לי השוואת מחירים או באתר מוזילים

אילו פרמטרים עשויים להשתנות בין בר מים אחד לאחר?

 

החשיבות של השירות בהשוואת ברי מים:

הזוג נחמני רכשו בר מים דיגיטלי חדש לביתם. העיצוב היה לטעמם והם הזמינו גם את המתקן בצבע המתאים להם ליתר העיצוב במטבח. הכול היה טוב ויפה עד שלאחר חודש לערך היו תקלות עם הוצאת המים מהמתקן וגם כשהם כבר יצאו הם לא היו קרים או חמים. משהו במנגנון של המתקן היה מקולקל. הם פנו אל החברה והתריעו על התקלה וזו אמרה שתשלח להם טכנאי. הזמן עבר והטכנאי לא הגיע. 

בכל שבוע הם צלצלו לדעת מה קורה עם הטכנאי ובכל פעם קבעו להם מועד חדש. לאחר 3 שבועות ללא מתקן מים פעיל הם עזבו את החברה ועברו לחברה אחרת. החברה הראשונה מרחה אותם שבועות רבים נוספים עד הניתוק ויצא להם לשלם כסף עבור זמן זה שהם לא קיבלו שירות ולא התשתמשו במתקן. אין ספק שלחברה הזו הם לא יחזרו ולא ימליצו עליה.