גברים וארנקים זה סיפור אהבה. ארנק מתקשר באופן ישיר לכסף והגבר רוצה בדרך כלל לשדר הצלחה, ביטחון ועוצמה באמצעות הכסף שלו. ארנק ממותג ויוקרתי משדר בדרך כלל על גבר עמיד וחזק, בדיוק איך שהגבר רוצה להצטייר. גם ברמה האישית ארנק טוב ואיכותי ישפיע על ההרגשה שלו והביטחון האישי של אותו גבר. אז מה גברים מעדיפים? ארנק דמוי עור? עור? חלק? מחוספס? כמה כיסים? האם יש מקום לעודף? ממותג ויוקרתי או ארנק פשוט מספיק?

סוג הארנק:

ישנם ארנקים לגברים מסוגים שונים: כאלה הכוללים פתיחה וסגירה בקליק, ארנקים עם פתיחה קלה, ארנקים בסגנון נרתיק טלפון, ארנקים גדולים, ארנקים קטנים, ארנקים מעור, דמוי עור, חומר גלם אחר ועוד. יש גם ארנקים בצבעים שונים. אין תשובה אחידה לגבי מה מעדיפים רוב הגברים כי זה לגמרי תלוי באופי של הגבר. הארנק הסטנדרטי יהיה בצבע שחור או חום כהה בדרך כלל, עור או דמוי עור, כזה שנפתח בקלות ללא סוגרים/קליפסים/כפתורים למיניהם. ארנק שיש בו מספיק מקום לכרטיסים ולשטרות אך גם, אולי, מקום לעודף. 

ארנק פשוט או מהודר?

יש להבדיל בין ארנקים שעולים מאות או אלפי שקלים כמו ארנקים לגבר LACOSTE לבין ארנקים שעולים 100-200 שקלים וארנקים שעולים 40-50 שקלים. ארנקים פשוטים, דמוי עור, בגודל סטנדרטי עשויים לעלות כמה עשרות שקלים בלבד אולם גם הבלאי שלהם הוא מהיר וסביר להניח שתוך כמה חודשים בכיס הם יתחילו להיראות בלויים ומרופטים. מרבית הגברים יעדיפו להשקיע כמה מאות שקלים בארנק איכותי מעור שיתאים לאופי ולצרכים שלהם וגם יחזיק מעמד לאורך זמן רב. מותגים סטנדרטים יספיקו בדרך כלל אולם בעלי עסקים, אנשי נדלן, עורכי דין ואנשים המבוססים היטב כלכלית כן יחפשו את המותגים היוקרתיים והמובילים.

שווה גם לבדוק – בשמים לגברים.