בתור הורים צעירים בוודאי יש לכם לא מעט דילמות שאיתן אתם מתמודדים, כמו לדוגמא: מתי נכון להעביר את הילד עוד שלב קדימה. אם הפעם מה שמטריד אתכם זו השאלה איך תדעו שהתינוק יכול לעבור למיטת מעבר, כדאי שתדעו שאתם לא היחידים שמתחבטים בעניין הזה. כשהתינוק שלכם כבר גדל, כשמיטת התינוק כבר קטנה עליו וכשהוא מגיע בכל תנוחה לכל קצה במיטה – בהחלט יכול להיות שאפשר לחשוב על מיטת מעבר. מה שכן, התקשורת עם התינוק צריכה להיות טובה יותר, שכן חשוב שהוא יבין מתי הוא יכול לרדת מהמיטה ומתי לא, כדי להימנע מסכנות מיותרות.

איזו מיטת מעבר כדאי לרכוש?

אתם תוהים לא רק האם הגיע הזמן להעביר את התינוק למיטת מעבר, אלא גם איך לבחור את המיטה הנכונה? אם כך, כדאי שתדעו שאפשר להבין ללבכם. יש מגוון רחב של אפשרויות בתחום הזה ולכן רצוי שתבדקו בשבע עיניים באיזו מיטת מעבר אתם בוחרים. זה נכון שגם נתונים כמו עיצוב וצבע חשובים, אך מעבר לכך, חשוב ביותר לבדוק שאתם קונים מיטה איכותית. חייב להיות תו תקן למיטה וזו צריכה להיות מיטה יציבה. כמו כן, חשוב כמובן להתייחס גם למידות ולראות שהמיטה תתאים למקום שבו אתם חושבים למקם אותה.

האם ניתן לקנות מיטת מעבר גם באינטרנט?

התשובה היא כמובן כן, ולא רק שאפשר, זה גם כדאי. יש אתרי אינטרנט שבהם תוכלו להזמין מיטת מעבר במחירים הרבה יותר טובים לעומת המחירים שמחכים לכם בחנויות הפיזיות השונות, אז למה שלא תבדקו את העניין הזה לעומק? במקום לשלם הון עתק ובמקום להגיע פיזית לחנות, אתם יכולים להזמין את המיטה מתי שרק תרצו באינטרנט. מה שכן חשוב לבדוק, זה האם המחיר שאתם רואים כולל את ההובלה וגם את ההתקנה של המיטה בבית הלקוח. אומנם זה נכון שיש מיטות שלא יהיה לכם מורכב מידי לבנות לבד, אך יש גם מיטות שההרכבה שלהן עלולה להיות יותר מידי מאתגרת ולכן שווה לבדוק גם את הזמנת שירותי הרכבת המיטה.

למידע נוסף ודוגמאות בקרו באתר https://www.baby-star.co.il/