מוצרים מטוגנים אהובים מאד על הקהל הישראל, הוא נהנה מאד מצ'יפסים וגם ממוצרים רבים אחרים שטוגנו כמו שניצלים, חצילים, כרובית ועוד.

כדי לספק מאכלים איכותיים ללקוחות, יש לרכוש צ'יפסרים בטיב מעולה שישרתו כראוי את עובדי המטבח. החשיבה על צ'יפסר צריכה להיות תואמת להיקפי העבודה. אם יש לחץ רב במסעדה או במטבח המוסדי בשעות הצהרים או הערב, כדאי לרכוש צ'יפסר אחד או צ'יפסר נוסף לזה הקיים כבר במטבח.

 

סוגי צ'יפסרים למטבח המוסדי

היבואן מייבא לישראל כמה סוגים של צ'יפסרים בגדלים שונים. חלקם פועלים באמצעות גז ואחרים באמצעות חשמל. החלטה על שיטת החימום והטיגון תואמת את האפשרויות הקיימות וההתאמה למבנה של המטבח.

אפשר לרכוש צ'יפסר שיש בו תא אחד בלבד שקיימים בכמה דגמים הן על גז והן על חשמל. כמו כן מתקן שיש שני תאים זה לצד זה כך שנוח לשלוף את הצ'יפסים המוכנים מכל אחד מהם לכן שהוכנה כמות כפולה.

צ'יפסר בעל 4 בוערים העובד על גז או בעל כמות קטנה יותר של בוערים. כמו כן צ'יפסר בודד או כפול שהוא עומד בפני עצמו על רגליים.

 

מחמם צ'יפס

אופציה נוספת היא לרכוש מחממי צ'יפסרים הקיים בדגם של שני תאים וכך אפשר לחמם כמות גדולה של טוגנים.

 

רכישה של צ'יפסר

לאור ריבוי האופציות יש לגבש חשיבה ולהתייעץ עם היבואן אלו דגמים הם המומלצים ויאפשרו עבודה מהירה במטבל כך שהלקוחות יקבלו מהר את ההזמנות שלהם, במיוחד כשמדובר בילדים המגיעים למסעדה והם תמיד מאד רעבים ולכן דואגים להביא להם ראשונים את הארוחות שהם הזמינו וצ'יפס הוא תמיד מוצר הדגל של ההזמנות לילדים.

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר לייעוץ ורכישה – ציוד איכותי למטבח מוסדי.