זוגות שמתחתנים תמיד ירצו לתעד את אחד הימים המרגשים ביותר בחייהם. לכן בין הדברים הראשונים שיש לעשות הוא למצוא צלם וידאו לחתונות, בעל וותק וניסיון, והכי חשוב שהוא יהיה יצירתי. כאן נכתוב על צילום וידאו לחתונה – 5 טרנדים חדשים.

צילום וידאו לחתונה

על מנת לבחור את הצלם, כדאי להתייעץ עם אנשים המכירים אותו ואת עבודותיו. אין כמו המלצות של אנשים קרובים. לאחר הבחירה, הזוגות מגיעים לסטודיו של הצלם, שם יציעו להם הצעות שונות ורעיונות יצירתיים רבים.

5 טרנדים חדשים

  1. צילום DSLR – אחת מטכניקות הצילום החדשניות ביותר, היא מבוססת על טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, כך הצלם יוכל לצלם צילומים עם איכות גבוהה של HD, כאשר הצילומים המתקבלים מקצועיים יותר. הניגודיות היא שונה וגם התמונות יוצאות יותר חדות.
  2. צילום סטילס – בעבר היו נוהגים לתעד את החתונה רק באמצעות צילומי סטילס, אולם הם עדיין כאן ובשביל להישאר. החוכמה היא שהצלם יתפוס את הרגע ויתעד אותו. דרושה כאן יצירתיות רבה, וזיהוי הזדמנויות..
  3. חתונת טרש דה דרס – אלה הם צילומים מיוחדים ומדהימים, על הצלם להיות מקצועי ומיומן ולעשות שימוש במצלמות המתקדמות ביותר. אלה הן תמונות שניתן להגדירן כדינאמיות עם אפקטים שונים של תנועה.
  4. קליפ לחתונה –את הקליפ מפיקים עם מספר מצלמות, כאלה הנמצאות בגובה אך לא רק, גם צילומים מהיבשה. יש לבחור צלם מקצועי וותיק, אשר יאפשר גם לזוגות להיות מעורבים בעריכה, והם גם יכולים לקבוע את השירים שיתנגנו בקליפ.
  5. צילום רחף –זהו צילום בעל ערך מוסף, הוא משדרג את צילומי הוידאו, כאשר הכל מצולם מהגובה באמצעות מנוף. כך ניתן לצלם מזוויות רבות ושונות ולתעד רגעים בדרך ייחודית.

>  מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר https://studioayalon.co.il!