מזג האוויר בישראל, ברוב ימות השנה, מחייב שימוש במזגנים בוודאי אם מדובר על שטחים פתוחים. לכן, כשעורכים אירוע בשטח, צריך למצוא פתרונות יעילים, פתרונות איכותיים שאפשר להשתמש בהם על מנת שהאורחים ייהנו ולא יצטרכו להתמודד עם השפעות מזג האוויר השונים.

על כן, מה שנדרש לעשות זה לשכור מזגן מחברות אשר מתמחות בהשכרת ציוד לאירועים. מדובר בשירות שנחשב מאוד פופולארי, בין אם זה עבור אירועים פרטיים או עבור אירועים עסקיים ואחרים. הרעיון הוא, לשכור מזגן שיכול להתאים לתנאי השטח ולתנאי האירוע, ובסופו להחזיר אותו לחברה ממנה בוצעה ההשכרה.

צריך לציין, הרעיון של מזגנים להשכרה לכל אירוע הוא יחסית חדש, שכן עד לפני שנים לא רבות, לא היו מזגנים ניידים וכן לא היה פופולארי כמו היום לערוך אירועים בשטח. מאחר וזה הפך לצורך, אז החלו חברות שונות להתמחות בנושא של פיתוח מיזוג נייד וכן השכרתם לצורך אירועים ופעילויות שונות בשטח. מדובר על מזגנים באיכות גבוהה מאוד, שיכולים לעבוד על טמפרטורות נמוכות ובכך לקרר היטב את המקום ואת האורחים.

כיצד בוחרים מזגן בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון את תנאי השטח, הגודל שלו ומה בדיוק תנאי מזג האוויר במקום. ייתכן מאוד שאם האזור מוצל היטב, אז אין צורך להשתמש בכמות גדולה של מזגנים או במזגנים כבדים ומשמעותיים.

שנית, יש לבחון מה גודל האירוע, כמות הנוכחים שאמורים להתארח בו, ועל פי זה להחליט איזה מזגנים לשכור, באיזה גודל וכן איפה להציב אותם.

שלישית, חשוב לבחון מה תנאי השירות, תנאי ההשכרה, על מנת שנהיה בטוחים שהם אכן מתאימים למה שאנחנו מחפשים ולתנאים שאנחנו יכולים לעמוד בהם. בין אם זה מבחינה כלכלית או מבחינות אחרות.