אחת מהבחירות החשובות ביותר שלכם זה בחירת שולחן חוץ לגינה שלכם. אולי במחשבה ראשונה נדמה כי מדובר בבחירה פשוטה יחסית, אך נכון להיום המבחר שעומד לרשותכם הינו גדול במיוחד – ומכאן הבחירה הופכת להיות הרבה יותר קשה. אתם בטח שואלים את עצמכם כיצד תוכלו לבצע קנייה נכונה שמתאימה לכם בצורה הטובה ביותר? אז רגע לפני שאתם קונים שולחן חוץ לגינה, אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא שנועד במיוחד עבורכם.

שולחן חוץ לגינה – כך תעשו קנייה מתאימה

כאשר אתם ניגשים לבחור שולחן חוץ לגינה, מהר מאוד תבינו כי המבחר שעומד לרשותכם הוא עצום! שולחן בכל הגדלים ובכל הצורות, כאשר אתם אלה שבסופו של יום צריכים לקבל את ההחלטה – איזה שולחן ישרת את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר? אז בשביל שלא תקבלו החלטה שגויה, החלטנו לספק לכם מספר טיפים לבחירה נכונה.

הדבר הראשון שאמור להוות סוג של קריטריון עבורכם זה כמובן התקציב שעומד לרשותכם לטובת קניית השולחן. כאשר תגבילו את השולחנות עם התקציב שעומד לרשותכם, לא מעט אופציות ירדו מהפרק. כך תוכלו לדעת שאתם בסופו של יום עושים את הבחירה שעומדת בקנה מידה ישיר עם התקציב שלכם. כך לא תמצאו את עצמכם חורגים מהתקציב או עושים קנייה שאתם עוד עלולים להצטער עליה.

קריטריון נוסף זה כמובן הגודל של השולחן מבחינת התאמה לגודלם של מטבחים חיצוניים. עליכם להבין שאתם צריכים לבחור מצד אחד שולחן בגודל טוב שיהיה מספיק גדול עבורכם – אך באותה נשימה שלא יהיה גדול מידיי. לכן אתם צריכים לחשוב כמה אנשים לרוב יושבים סביב השולחן, כך תוכלו לבחור את השולחן שיספק לכם את המענה ההולם ביותר.

ורגע לפני שאתם מבצעים את הרכישה חשוב שתשימו לב גם לצורה של השולחן – כיום קיימים שולחנות עגולים, שולחנות מרובעים ושולחנות מלבניים. מבחינת הצורה של השולחן חשוב שתבחינו היכן אתם מציבים את השולחן. אם הוא יושב במרכז החצר ניתן לבחור בצורה העגולה, ואם הוא יושב בפינה של החצר מוטב לבחור בצורה המרובעת או המלבנית.