האי פאפוס מהווה יעד נפלא לחופשה בקפריסין, והוא אחד מהיעדים התיירותיים הפופולריים ביותר בקפריסין ובאירופה כולה. זהו אי קטן בלב הים התיכון, בו תוכלו ליהנות מהיופי של הטבע ולבלות עם המשפחה והחברים במסע תרבותי וקולינרי. על כן,

האי פאפוס ממוקם בקצה הדרומי ביותר של קפריסין. הוא ידוע בחופים הציוריים שלו, באוכלוסיה המקסימה ומסבירת הפנים, במסעדות הנהדרות ובחיי הלילה התוססים שלו. באי חיים כ-60,000 איש. לא פלא שרבים בוחרים טיולים בפאפוס לנופש הקרוב שלהם.

החופים של האי הם מהיפים בעולם. עיר ידועה בחופי החול הלבנים שלה, המושכים תיירים רבים מדי שנה. למעשה, ישנם יותר מ-200 חופים באי, כאשר חלקם נטושים לחלוטין בזמן הגאות.ה

תיירים יכולים גם למצוא הרבה דברים מהנים לעשות בחופשותיהם בקפריסין – מהליכה לאורך טיילות החוף לביקור בחורבות רומיות, לצלילה מצוקים או סתם להירגע ליד הבריכה בשלב מסוים במהלך הטיול.

חופים המדהימים, המים הצלולים ומזג האוויר המושלם הופכים את האי למקום אידיאלי לפעילויות נופש רבות כמו צלילה, גלישת סאפ, שיט וגלישת רוח.

פאפוס יכולה להיות יעד מצויין לטיול עבור מי שרוצה לבלות את החופשה בצלילה. באי יש הרבה מערות ותצורות סלע שהן אידיאליות לחקר. המערות מוצפות לעתים קרובות במי ים בעונת החורף וזהו מקום נהדר לשחייה ושנורקלינג.

זהו גם יעד מצויין עבור מי שמעוניין להזמין טיולים בקפריסין למשפחה שבהם כולם ימצאו עניין, מי שמעוניין שחופשה בטן-גב ומי שמתעניין בארכיאולוגיה ובהיסטוריה.

באי נמצא אחד האתרים הארכיאולוגיים החשובים בקפריסין, אשר מהווה בפני עצמו יעד תיירותי כבר עשרות שנים. תוכלו לערוך ביקור בחורבות עתיקות שראשיתן בשנת 2000 לפני הספירה.

לעיר פאפוס ישנה היסטוריה עשירה ועתיקה מאוד, והיא הייתה מיושבת עוד מתקופת הברונזה. האי היה חלק מהממלכה העתיקה של פמפיליה, אשר לימים הפכה לחלק מהאימפריה הביזנטית.