אולי שאלתם את עצמכם בתמיהה, מי בעצם זקוק לרכב מושבת ומי אמור להתעניין ברכב כזה? זה יקרה לרוב במקרים אשר בהם הרכב שנמצא ברשותכם הינו תקול ולמעשה אי אפשר כבר לעשות איתו דבר.

אז אתם מחפשים אם יש בכל זאת לקוח שיהיה מוכן לרכוש את הרכב הזה כדי לעשות איתו שימוש כלשהו. אז האם יש מה לעשות עם רכב מושבת?

מה עושים עם רכב מושבת?

אז רכב מושבת הוא אמנם רכב שלא עושה דבר ואי אפשר באמת ליהנות ממנו. אך יש בו תמיד חלקים שעדיין תקינים לגמרי ובעצם אפשר עדיין לעשות בהם שימוש. אז לבעל הרכב לא תמיד יש תועלת מרכב כזה והוא כבר קונה לו מכונית חדשה. אך מצד שני, עדיין יש מה לעשות עם הרכב ועם החלקים שלו. כי יש בהם את החלקים שעשויים להציל כלי רכב אחרים ולהחזיר אותם לכביש.

מי קונה רכב מושבת?

אז הבנתם שיש מה לעשות עם כלי רכב מושבת. הבנתם שיש בו חלקים שאולי כבר לא יועילו לכם כלל אך הם בהחלט יכולים לתרום ללקוחות אחרים שהרכב שלהם תקין מלבד חלק ספציפי שהוא תקול. אז זו בדיוק העבודה של המגרשים לפירוק. במגרשים לפירוק למעשה מפרקים את המכונית לחלקים ומוציאים את החלקים התקינים.  אותם מציעים למכירה ללקוחות המעוניינים  בהם וכך למעשה מצילים כלי רכב רבים אחרים בזכות תרומות ה'איברים' הללו.

כולם מרוויחים

למעשה ממכירת רכב לפירוק יש הרבה מרוויחים. 

מוכר הרכב נהנה מתשלום עבור הרכב שלו וגרירה שלו מהמקום. הקונה הרכב המושבת נהנה מחלקים איכותיים אותם הוא יכול למכור ללקוחות וכמובן שגם הלקוחות נהנים מחלקים איכותיים וטובים במחירים נמוכים וזמינות גבוהה.