מי שמעוניין לרכוש מיטה, נחשף לאין ספור אפשרויות הן באתרי האינטרנט והן בחנויות הרבות ברחבי הארץ.

העלות הגבוהה מתוך מרכיבי המיטה היא של בסיס המיטה כיוון שבו קיים הריכוז הגבוה של חומרי הגלם שאמורים לייצב את המיטה. 

מיטות בעלויות יקרות 

מיטות רבות בנויות מחומרי עץ מעובד כמו נסורת, פורמיקה וPDF, אף על פי שמדובר בחומרי גלם שהם זולים יחסית ואינם עמידים לטווח הארוך, העלויות שלהן בחנויות השונות הן מאד יקרות. 

קביעת המחיר נובעת מהעובדה שמדובר במיטות מעוצבות בהתאם לטרנדים האופנתיים ולכן יש להן גב מיוחד בשפע של צורות, בדים וטקסטורות. סיבה נוספת היא מזרן איכותי ויוצא דופן בעל דרגת קושי גבוהה או קפיצים ייחודיים.

ללא ספק, העלויות הנדרשות הן גבוהות מאד בהתחשב בעובדה שלא מדובר בעץ מלא ולכן אורך החיים של המיטה יהיה קצר יחסית, המיטה אינה עמידה והפגמים ייראו תוך פרק זמן קצר, דבר שיגרור במקרים רבים גם רכישה של מיטה חדשה.

מצאו עכשיו מיטה במחיר נוח באתר מפעלי טום:

https://www.tomitot.co.il/

חשיבה נכונה – בסיס מיטה מעץ מלא 

אדם שהוא מעשי וחושב לטווח הרחוק מבין שהבחירה הנכונה היא רכישת מיטה אשר הבסיס שלה הוא מעץ מלא מאחד העצים האיכותיים כמו עץ מייפל, אורן, אגוז, אלון ועוד. בניית בסיס מיטה מאחד הגזעים הללו יבטיח לכל מיטה עמידות ויציבות לשנים רבות, תחושה נעימה מאד ושינה בריאה.

לאור היתרונות הללו חשוב להקפיד על רכישת בסיס מיטה איכותי, דבר שהוא עדיף על פני בסיס מיטה מכל מחומר אחר.

עם זאת, בכל מיטה מעץ מלא מקפידים על קו עיצובי בהתאם לרצונו של הלקוח, קלאסי, מודרני או כפרי. גם במיטות הללו אפשר לבצע אין ספור עיצובים יפהפיים התואמים סגנונות קלאסיים או טרנדיים כדי ליצור נראות מושלמת בחדר השינה. 

כשמתווספת לכך שינה בריאה ואיכותית לאורך כל הלילה, מדובר ברכישה חשובה מאד המציבה את הבריאות בראש סולם העדיפויות. שינה כזו מבטיחה שכל אדם יקום בבוקר רענן ומלא מרץ כדי שיהיה מרוכז במעשיו במקום העבודה או בלימודים.

אז למה אתם מחכים? מגוון מיטות מעץ מלא באתר:

https://www.tomitot.co.il/product-category/mitot/